• 1117 Budapest, Baranyai u. 2.
  • Telefon: (1) 781-7063
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Út a munkaerőpiacra VEKOP-8.1.1-15-2015-00001

Út a munkaerőpiacra VEKOP-8.1.1-15-2015-00001 munkaerőpiaci program ismertetése

Ez a projekt a Közép-magyarországi régióban valósul meg. (Az ország egyéb régióiban ugyanezen célokat a GINOP-5.1.1-15 projekt biztosítja.)
A projekt az Európai Szociális Alapból támogatásban részesül.
Az Út a munkaerőpiacra projekt célja
Az Út a munkaerőpiacra kiemelt projekt keretében megvalósuló munkaerőpiaci program célja egyrészt az álláskeresők és inaktívak, különösen az alacsony iskolai végzettségűek foglalkoztathatóságának javítása, nyílt munkaerőpiaci elhelyezkedésének támogatása, másrészt a közfoglalkoztatásból a versenyszférába való átlépés elősegítése azon közfoglalkoztatottak esetében, akik képessé tehetők és készek munkát vállalni a versenyszférában.
Az Út a munkaerőpiacra projekt célcsoportjai
A munkaerőpiaci program azokra a 25-64 év közötti nyilvántartott álláskeresőkre, a szolgáltatást igénylők és közvetítést igénylők azon körére, valamint azokra a versenyszférába kiléptethető közfoglalkoztatottakra céloz, akiknek elhelyezkedése az állami foglalkoztatási szerv megítélése szerint jelen munkaerőpiaci program segítségével mozdítható elő. A program-előkészítés során figyelem fordul az inaktívakra is (a felkutatáskor/jelentkezéskor az állami foglalkoztatási szerv nyilvántartásában általában még semmilyen módon nem szereplőkre).
Tájékoztatásul jelezzük, hogy a 25 év alatti (15-24 év közötti) sem nem tanuló, sem nem dolgozó fiatalok számára az Ifjúsági Garancia programok állnak rendelkezésre.
Az Út a munkaerőpiacra projekt elemei
A fővárosi/megyei kormányhivatal az általa alkalmazott programelemeket a saját térségi programtervében tervezi meg. Minden résztvevővel – vele közösen – egyéni programtervet készítenek a járási/kerületi hivatal foglalkoztatási osztályán, amelynek során személyre szabottan választják meg az egyes programelemeket és határozzák meg azok sorrendjét az alábbiak közül:
Képzési költség támogatása
Foglalkoztatás bővítését szolgáló támogatás
Bérköltség-támogatás
Munkába járáshoz kapcsolódó utazás költségeinek megtérítése
Munkába járáshoz kapcsolódó csoportos személyszállítás támogatása
Vállalkozóvá válás támogatása
Lakhatási támogatás
További tájékoztatásért kérjük, forduljon bizalommal a lakó- vagy tartózkodási helye szerint illetékes járási hivatal foglalkoztatási osztályához!

Legfrissebb állásajánlatok

Budapest III. kerületi irodánkba irodai User supportos IT kollegát keresünk.   A leendő munkatárs feladatai például: • Kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése • Kliens oldali üzleti alkalmazások támogatása • Microsoft Office 2010 üzemeltetése • Munkatársak munkájának segítése   A munkakör betöltésének feltételei: • Minimum középfokú végzettség • Hálózati ismeretek (Hálózati eszközök passzív/aktív ismerete) • Hardveres ismeretek • Irodai perifériák üzemeltetésében
Folyamatosan növekvő XXII. kerületi nyílászáró nagykereskedő cégünkbe keressük leendő kollégánkat raktárosi pozícióba, egy műszakos munkarenddel. Ha szeretnél egy jó csapatban, családias, modern környezetben dolgozni, a munkádat pedig lelkiismeretesen és precízen végzed, akkor nálunk a helyed!   Feladataid: raktári áruátvétel, betárolás, árukiadás kézi mozgatással, vagy targoncával termékek összekészítése a szállítók számára raktári rend fenntartása   Elvárásaink: csapatmunkára való alkalmasság problémamegoldó képesség
Feladatai: A rábízott munkacsoportban a termelési folyamatok szervezésének optimális szintű növelése, irányítása a minőségi követelmények és a szállítási határidők pontos betartásával, hatékonyság növelése. A napi munkafeladat átvétele a részlegvezetőtől, optimális munka szervezése: munka kiosztása a munkavállalók között, figyelembe véve az egyéni teljesítőképességet és a munkavégzés minőségét, hatékonyság növelése. Feladata a munkafolyamat állandó felügyelete, minőségi ellenőrzése, amelyért felelősséggel tartozik. Szükség szerint
A VAN GRAAF egy nemzetközi divatáruház-lánc, mely kimagasló kompetenciájáról és magabiztos stílusérzékéről ismert. A kiváló minőségű alapdaraboktól, a designer kollekciókon át a modern trendekig – márkaspecialistaként minőséget, sokszínűséget és divat know-how-t kínálunk. 2001 óta a vállalkozás Európa szerte dinamikusan terjeszkedik és 2009 óta Magyarországon is képviselteti magát.   Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat az Allee, illetve az Árkád Bevásárlóközpontokban sikeresen működő

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1117 Budapest, Baranyai u.2.
(Bejárat a Fehérvári út felöl)

+36 (1) 781-7063

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak