• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (70) 332-2400
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Full stack fejlesztő (XI. ker.) 1403 views

Hosszútávú és stabil munkahelyet keresel? Fontos számodra a támogató munkakörnyezet? Szeretnél egy jól képzett csapathoz tartozni és komplex feladatokat ellátni? Ha Téged is inspirálnak az innovatív megoldások akkor közös céljaink eléréséhez csatlakozz Te is csapatunkhoz!

Full stack fejlesztő

Cégünk dinamikus növekedésében keresünk tehetséges és motivált full stack fejlesztőt, aki csatlakozna a csapatunkhoz. A jelöltnek erős PHP, Frontend és Backend tudással kell rendelkeznie.

Feladatok, amik Rád várnak:

  • PHP alapú webalkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Frontend és backend funkciók fejlesztése és karbantartása
  • Adatbázis tervezés és optimalizálás
  • API-k integrálása és fejlesztése
  • Tesztelés és hibakeresés
  • Új technológiák és fejlesztési módszerek tanulmányozása és alkalmazása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezel PHP fejlesztésben
  • Alapos ismereteid vannak a frontend fejlesztésben (HTML, CSS, JavaScript)
  • Tapasztalatot szereztél a modern PHP keretrendszerekkel
  • Rendelkezel adatbázis ismeretekkel (MySQL, PostgreSQL vagy hasonló)
  • RESTful API-k fejlesztésében szereztél már tapasztalatot
  • Ismered a Git használatát
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Magas szintű önállóság és felelősségtudat jellemez téged

Előnyt jelent:

  • React tapasztalat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Docker és konténerizáció ismerete

Amit kínálunk:

  • Inspiráló, kreatív, támogató, lendületes és a fenntarthatóság iránt elhivatott, szakmailag sikeres csapat, Dél-Buda szívében, zöld irodaházban, családias hangulatban
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Egészségbiztosítási csomag, gyümölcsnap és irodai masszázs

Amennyiben érdekel ez a lehetőség, fényképes önéletrajzodat, valamint bruttó fizetési igényedet,
ENERGYHUB FULL STACK FEJLESZTŐ”
tárgy megjelölésselküldd el az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre.

More Information

  • Borítókép
Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 08:00 – 14:00
Kedd 08:00 – 14:00
Szerda 08:00 – 14:00
Csütörtök 08:00 – 14:00
Péntek 08:00 – 14:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak