• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (1) 372-7699
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Ügyfélszolgálatos munkatárs (XIX. ker.) 110 views

Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a bérlőkkel
  • szerződéskötések és szerződések nyomon követése
  • raktárépületek zavartalan működésének biztosítása
  • teljes körű adminisztráció
  • ügyfelek tájékoztatása

A LEENDŐ MUNKATÁRSSAL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • türelmesség, önállóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó- és gyors döntéshozó képesség
  • rugalmasság, dinamizmus, jó szervezőkészség

ELŐNY:

  • felsőfokú végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes alapbér + cafeteria
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok
  • fiatalos, dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Betanulás (min. 3 hónap), 14. kerületben, munkavégzés a XIX. kerületben.

Fényképes önéletrajzzal, SELF STORE ÜGYINTÉZŐ XXI. tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

More Information

  • Borítókép
Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (1) 372-7699

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak