• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (1) 372-7699
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Supply Chain manager (Érd) 112 views

Cégünk a Ganteline Kft, piacvezető a munkaruházati, munkavédelmi termékek hazai piacán több, mint 25 éve dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk

Supply Chain manager pozícióra Vezető munkatársunkat.

Logisztikában, beszerzésben, készletgazdálkodásban van tapasztalatod és ezen a területen képzeled el a jövődet is?

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni hosszútávon?

Fontos számodra az anyagi, emberi szakmai megbecsülés?

A szakma legjobbjaival szeretnél együtt dolgozni?

A szakmai fejlődés fontos szempont számodra?

Angol nyelven tudsz és szeretsz is írásban és szóban kommunikálni?

Hajlandó vagy tanulni és napi szinten tenni a fejlődésedért?

Értesz az emberek nyelvén?

Igazi vezető vagy? Tudod irányítani a folyamatokat és vezetni az embereidet?

Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Supply Chain manager pozíciójának célja és felelősségi köre:

A cég teljes ellátási folyamatának felügyelete, irányítása: beszerzéstől kezdve, a raktározáson keresztül a vevőknek történő kiszállításig.

KPI monitoring rendszer működtetése, riportálása az ügyvezető és a külföldi szakmai felettes felé.

A cég menedzsmentjének tagjaként részvétel az éves tervezésben, a logisztikai stratégia kialakításában

Együttműködés a cégcsoport szintű ellátási lánc feladatok megoldásában

Az új munkatárs feladatai:

A vevők megfelelő időben történő kiszolgálásának biztosítása

Gondoskodjon arról, hogy a szállítási szolgáltatások megfeleljen az ügyfelek változó igényeinek

Biztosítja az értékesítési rendelések logisztikai folyamatának megbízhatóságát és hatékonyságát

A szállítási minőség ellenőrzése szállítási alvállalkozóinkkal

Ártárgyalások lebonyolítása

Optimalizálja és szinten tartja a készletszintet

Az MRP rendszer koordinálása, irányítása

Felelősséggel tartozik az MRP rendszeren túl a beszerzési rendelések koordinálásáért a stratégiai termékek és az új termékek esetében

Kialakítsa és biztosítsa a jó kapcsolatot a beszállítóinkkal

Beszerzési folyamatok koordinálása, irányítása, ellenőrzése

Irányítsa és motiválja 3 fős beszerzési csapatát Új alvállalkozók keresése a költségek optimalizálása érdekében

Raktárvezetővel aktív együttműködés, a hatékonyság növelése jegyében

Anyaggazdálkodás irányítása

Raktári leltár folyamatainak betartatása, irányítása, koordinálása, ellenőrzése

Raktári folyamatok fejlesztése, optimalizálása

Raktárkialakítás optimalizálása

Eszközpark karbantartásának, fejlesztésének irányítása

Statisztikák, riportok készítése

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

Supply Chain manager feladatokban gyakorlati tapasztalat

Aktív, folyékony angol nyelvtudás angol nyelven

Képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni

Legalább 2 éves aktív vezetői tapasztalat

Jól terhelhető, keresi a feladatokat és törekszik azok önálló megoldására

Pontos, precíz munkavégzés

Nyitott az új ismeretek elsajátítására

Stratégiai gondolkodásmód

Rendszer-, és cél orientáltság

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Sas utca 6.

Amit kínálunk:

Nemzetközi háttér

Piacvezető cég

Minőségi munkakörnyezet

3 fő (beszerzés) + 25 fős (raktár) csapat vezetői szerepe

Hosszú távú, biztos munkahely, barátságos munkakörnyezet

Változatos, kihívásokkal teli munka, szakmai fejlődési lehetőség

Alapbér + cafeteria + egészségbiztosítás + céges autó + bónusz

Onboarding program

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az  ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre, Supply Chain manager tárgy megnevezéssel és fizetési igény megjelöléssel!

Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (1) 372-7699

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak