• 1113 Budapest, Bartók Béla út 79.
  • Telefon: (1) 781-7063
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Rehabilitációs mentor (XI. ker.) 127 views

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megváltozott munkaképességű munkavállalóval, szükség szerint a családjával is.
  • Foglalkozás a megváltozott munkaképességű munkavállaló képességeinek fejlesztésével, azok felmérése, valamint a fejlődésük elősegítése.
  • Foglalkozási rehabilitációs tanácsadás nyújtása a megváltozott munkaképességű munkavállalók részére.
  • Gondoskodás a megváltozott munkaképességgel összefüggő szociális, munkaügyi, egészségügyi, oktatási rendszerrel és jogszabályi előírásokkal kapcsolatos tájékoztatásról.
  • Részvétel a személyes rehabilitációs tervek elkészítésében, szükség esetén azok felülvizsgálása, módosítása.
  • A munkáltató és a kormányhivatalok közötti közvetítő szerep betöltése annak érdekében, hogy a megváltozott munkaképességű munkavállaló rehabilitációja minél sikeresebb és hatékonyabb legyen.
  • Aktív szakmai részvétellel a tranzit foglalkoztatás folyamatának támogatása: segítség nyújtása a megváltozott munkaképességű munkavállalók nyílt munkaerő-piacon történő sikeres elhelyezkedése érdekében, munkaerő-piaci szolgáltatások, pályaorientációs tanácsadások nyújtása, a munkapróba figyelemmel kísérése, a munkapróba végén a munkavállaló teljesítményének értékelése, majd jelentés készítése róla a kormányhivatal számára, melyben meghatározza a további szükséges fejlesztési irányokat a nyílt munkaerő-piaci munkavégzéshez. A munkapróba során összegyűjtött tapasztalatok alapján, ha szükséges, a személyes rehabilitációs terv módosításának kezdeményezése.
  • Munkájának dokumentálása a rendeleti és belső szabályzat alapján.

Elvárások:

  • Felsőfokú (alap- és mesterképzésben szerzett) vagy szakirányú végzettség: humán szervező, humánerőforrás-menedzser, személyügyi, személyügyi szervezői, igazgatásszervezői, szociális igazgatási, munka- és pályatanácsadói, munkavállalói tanácsadó, szociálpolitikai, szociális munkás, szociálpedagógus, szociológia és pszichológia szakirány (a képesítési előírást a 327/2012 (XI.16) Korm. rendelet 1. számú melléklete tartalmazza)
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete
  • Problémamegoldó, proaktív szemlélet
  • Stressz tűrő képesség
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Empatikus hozzáállás, segítőkészség

Előnyt jelent:

  • Megváltozott munkaképességű munkavállalókkal kapcsolatos igazolt tapasztalat.
  • A hatályos rehabilitációs joganyag, valamint kapcsolódó szabályzók ismerete
  • akkreditált foglalkoztatónál szerzett szakirányú munkatapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fényképes önéletrajzzal, REHAB.MENTOR tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest, Bartók Béla út 79.

+36 (1) 781-7063

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak