• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (1) 372-7699
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Rakodó munkatárs (XVIII. ker.) 297 views

Rakodó munkalehetőség a Liszt Ferenc Repülőtéren

Szívesen dolgoznál a Liszt Ferenc Repülőtéren? Megbízható, precíz vagy és szorgalmasan dolgozol? Hosszútávú munkalehetőséget keresel?

Te vagy a mi emberünk!

Mik is lesznek a feladataid?

  • Poggyászok rakodása VAGY
  • Légiáru kezelés

Mit várunk Tőled?

  • „B” KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY,
  • Targoncavezetői OKJ bizonyítvány és jogosítvány előny
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Büntetlen előélet

Cserébe mit kínálunk?

  • Teljes munkaidő; a hét minden napján, napi változó munkakezdéssel az előre kiadott munkarenddel
  • Munkavégzés helye a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér, illetve közelében lévő raktárbázis.
  • Bejelentett legális munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, fix alapbér + alapbéren felüli juttatások (bónusz, cafeteria)

Fényképes önéletrajzzal, AIDE RAKODÓ tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (1) 372-7699

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak