• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (1) 372-7699
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Műszaki előkészítő 55 views

Több mint 10 éve stabil háttérrel működő magyar tulajdonú építőipari cég keres
munkatársat az alábbi munkakörben

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Főbb feladatok:

  • Költségvetések készítése
  • Árkalkulációk készítése
  • Ütemtervek készítése
  • Tendereken való részvétel koordinálása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Művezető, építésvezető munkájának támogatása
  • A projektekhez kapcsolódó általános műszaki adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Projekt, AutoCAD)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó és elemző képesség
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség
  • 1-3 év építőipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes önéletrajzát SB DYNAMIC MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ” tárgy megnevezéssel,  kérjük az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre elküldeni.

More Information

  • Borítókép
Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (1) 372-7699

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak