• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (70) 332-2400
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Karbantartó (III. & XI. ker.) 52 views

Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ

FŐBB FELADATOK:

  • általános karbantartási feladatok ellátása
  • tervezett és ad-hoc jellegű karbantartások elvégzése
  • cégcsoport beruházásainál villamos kivitelezési munkák
  • víz- és csatornarendszerek építése, javítása
  • hűtési és fűtési rendszerek kiépítése
  • hibák javítása, elhárítása
  • dokumentációk vezetése, jogszabályok és más előírások betartása

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • döntéshozási és problémamegoldási képesség
  • önálló munkavégzés
  • stressz tűrés, terhelhetőség
  • rugalmasság

ELŐNY:

  • szakirányú végzettség (Villanyszerelő, vízvezeték szerelő, gépész stb.)
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés (fix bér + fél éves prémium + cafeteria)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok
  • dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Központ: 1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54. De a munkavégzés Budapest területén változó, a cégcsoport beruházásaihoz és épületeihez kapcsolódóan.

(A központunk jelenleg a 3. kerületben van. De fél éven belül a cégcsoport elköltözik a 11. kerületbe. Kérjük, hogy ezt a jelentkezésnél vegyék figyelembe.)

Fényképes önéletrajzzal, “SELF STORE KARBANTARTÓ” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

More Information

  • Borítókép
Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 08:00 – 14:00
Kedd 08:00 – 14:00
Szerda 08:00 – 14:00
Csütörtök 08:00 – 14:00
Péntek 08:00 – 14:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak