• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (1) 372-7699
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Irodavezető (XIII. ker.) 268 views

A KLÁRIS IRODAHAJÓ pályázatot hirdet irodavezető munkakör betöltésére.

Legyen a Kláris Kiadó és Művészeti Műhely csapatának tagja!

Cégünk 2002-ben alakult, világjobbító szándékból vezérelve. A Kláris Irodahajó Magyarország

egyetlen irodahajója, elkötelezett csapatunk üzemeltetésében. A Kláris Könyvkiadó

pedagógiai, szépirodalmi és ismeretelméleti könyveket ad ki és juttatja el az érdeklődőknek.

Keressük a meglévő irodavezetői pozíciónkba sikerorientált, megbízható munkatársunkat, aki

képes önállóan és csapatban is dolgozni. Ha Ön szívesen dolgozna egy természetközeli

munkahelyen, a Dunán, a belváros közepén, és érdekli a változatos munka és az innovatív,

újszerű könyvek terjesztése, ha szívesen dolgozna velünk, akkor jelentkezzen IRODAVEZETŐ

munkakörünkbe!

Ha

  • Ön önálló gondolkodásmódú, de tud alkalmazkodni a vezetője elvárásaihoz,
  • a vezető távollétében is felelősségteljesen tudja ellátni feladatait,
  • képes a cég érdekeit maximálisan képviselni,
  • precíz, pontos, a munkájával szemben pedig elhivatott,
  • ráadásul kedves, jó fej, aki szeretne hasonló és segítőkész kollégák között dolgozni

akkor Önt keressük!

FELADATOK:

Ügyvezetői asszisztencia, tervezett és ad-hoc jellegű szervezési teendők.

Találkozások, tárgyalások időpontjának egyeztetése, jegyzőkönyvek, emlékeztetők

készítése.

Telefonhívások kezelése, dokumentumok naprakészen tartása.

Irodai problémák menedzselése (IT problémák, technikai problémák stb.)

Az iroda adminisztratív összefogása, zavartalan működésének biztosítása, az iroda

felelősségteljes irányítása.

Aktív kapcsolattartás megrendelőkkel, külsős munkatársakkal és alvállalkozókkal.

Az irodahajó irodáival és a kezelésünkben lévő ingatlanok bérbeadásával / üzemeltetésével

kapcsolatos ügyintézés, szerződések előkészítése, rezsielszámolások kezelése stb.

Az irodahajó napi működéséhez kapcsolódó feladatok ellátása: tárgyaló helység,

teakonyha és recepció rendben tartása, a teremfoglalások koordinálása, posta átvétele.

Árajánlatok bekérése, döntéselőkészítés, folyamatkövetés.

A Kláris Kiadó könyvterjesztési tevékenységének ellátása.

A könyvkiadó könyvterjesztőivel való kapcsolattartás, fogyásjelentések bekérése és

elkészítése.

Könyvleltár és kimutatások készítése, a raktár és terjesztők állományának figyelemmel

kísérése.

Számlázás, könyvelés előkészítése, könyvelővel való kapcsolattartás.

Költségek felügyelete: költségszámlák és házipénztár kezelése.

ÖNT KERESSÜK, AMENNYIBEN:

Legalább 3 évet dolgozott irodavezetői vagy pénzügyi asszisztensi pozícióban.

Szereti az Excelt és tud olvasni a sorok között (összetett függvények)

Kitűnő kommunikációs készsége remek szervezőkészséggel és kreativitással párosul

Képes párhuzamosan több dologra koncentrálni, ugyanakkor a feladatok priorizálásával

nincsenek nehézségei

Élvezi a változatos munkát, amelyben átlátja és felelősen végigviszi az egyes

folyamatokat

Remek a memóriája és / vagy jól használja a feladatkezelőket, jegyzetfüzetet

Dinamikus, nyitott, rugalmas személyiség.

ELVÁRÁSOK:

– 2-3 éves irodavezetői vagy általános irodai asszisztensi tapasztalat

– Megbízható, nyitott, kedves, kommunikatív, proaktív személyiség

– Felhasználó szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)

– Magabiztos angol középszintű nyelvtudás szóban és írásban

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

– Ingatlanüzemeltetésben szerzett gyakorlat.

– Főiskolai vagy egyetemi szintű diploma.

– Könyvkiadásban és könyvterjesztésben szerzett tapasztalatok.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Adminisztrátor,

Dokumentumkezelő

Irodavezető

Ingatlankezelés

Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol – középfok / kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Kláris Irodahajó, 1137 Budapest, XIII. kerület, Carl Lutz rakpart 29.

Pályázati anyagát, KLÁRIS IRODAVEZETŐ tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre várjuk.
Kérjük, a pályázati anyagához (fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz; iskolai

végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok; motivációs levél) csatolja a

bérigényét is. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (1) 372-7699

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak