• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (70) 332-2400
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Intézményi Takarító (XI. ker.) 218 views

Az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft, XI. kerületi önkormányzati cég,
hosszú távra, munkatársat keres:

TAKARÍTÓ munkakörbe, napi 6 órás munkaviszonyba.

Feladatok:
– irodák, folyosók, mellékhelyiségek takarítása

Elvárás:
– csapatmunka, jó kommunikációs készség

Önéletrajzzal/Bemutatkozással az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen  PRIZMA TAKARÍTÓ tárgy megnevezéssel.
Személyesen: Budapest 1113 Hamzsabégi u. 60. (H-P 08-14h)
További információ: 06-70-33-22-400 (H-P 08-14h)

More Information

  • Borítókép
  • Ezt a munkajánlat lejárt!

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 08:00 – 14:00
Kedd 08:00 – 14:00
Szerda 08:00 – 14:00
Csütörtök 08:00 – 14:00
Péntek 08:00 – 14:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak