• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (1) 372-7699
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Hétvégi felszolgáló, pultos (Szentendre) 124 views

Hétvégi, alkalmi vendéglátós munkák Szentendrén! Szerezz felszolgáló vagy pultos tapasztalatot a Pensummal!

Alkalmi munkavégzésre keresünk gyakorlott felszolgálókat, pultosokat!

Mire számíthatsz?
Nívós környezetben dolgozol majd, ahol céges rendezvények, esküvők és konferenciák lebonyolításában fogsz részt venni.

CÉLUNK, HOGY KIALAKÍTSUNK EGY STABIL CSAPATOT, AKIKNEK RENDSZERES MUNKALEHETŐSÉGEKET TUDUNK BIZTOSÍTANI KÜLÖNFÉLE RENDEZVÉNYEKEN!

Feladataid lesznek:
– vendégek kiszolgálása
– terítés, asztalok leszedése
– italok mérése

Hol fogsz dolgozni?
A munkavégzés Szentendrén lesz. Igény esetén autóval visznek-hoznak a szentendrei hév/buszállomásról, természetesen ingyen.

Mennyit tudsz keresni?
Ebben a munkakörben tapasztalattól függően NETTÓ 1100-1500 forintot tudsz megkeresni óránként. Egy rendezvényen kb. 10-12 órát kell dolgozni.

Kiket keresünk?
Tapasztal
t és kezdő hölgyek és urak jelentkezését is várjuk egyaránt. FONTOS, HOGY RENDELKEZZ ÉRVÉNYES ÉRVÉNYES TÜDŐSZŰRŐ LELETTEL, és lehetőség szerint egészségügyi kiskönyvvel is!

Fényképes önéletrajzzal SZENTENDRE VENDÉGLÁTÓS  tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

  • Ezt a munkajánlat lejárt!

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (1) 372-7699

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 09:00 – 12:00
Kedd 12:00 – 17:00
Szerda 09:00 – 13:00
Csütörtök 13:00 – 17:00
Péntek 11:00 – 15:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak