• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (70) 332-2400
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Értékesítő (XVIII. ker.) 388 views

Főbb feladatok, munkák:

Irodai értékesítő munkatársat keresünk! Ha nem elégszel meg az átlagossal, tenni akarsz azért, hogy változtass az életeden, akkor itt a lehetőség, hogy olyan munkád legyen, ahol:

  • az átlag kereskedelmi egységekkel ellentétben nálunk csak hétfőtől-péntekig kell dolgoznod, szabad estékkel és hétvégékkel,
  • elegáns, irodai környezetben vagy,
  • a betanulás alatt sem várják el, hogy ingyen dolgozz – magas kezdőbért kapsz, teljesítménykényszer nélkül,
  • nem kell vállalkozói igazolványt kiváltanod.

Téged keresünk, amennyiben:

  • eredményorientált személyiség vagy,
  • nem elégszel meg az átlagossal, tenni akarsz azért, hogy változtass az életeden,
  • vannak céljaid, amiket belátható időn belül mag akarsz valósítani,
  • magabiztos, vidám, pozitív világlátású vagy,
  • önálló munkavégzésre alkalmas vagy, nem kell, hogy valaki folyamatosan irányítson,
  • a munkádra tényleg igényes vagy, nem csak azért csinálsz valamit, hogy az kész legyen, hanem hogy valóban a lehető legjobb legyen.

Amire szükséged van hozzá:

  • alapszintű informatikai ismeret (email, Office, internethasználat stb.),
  • jó kommunikációs készség (szeress beszélgetni, embereket megismerni),
  • alázat és szorgalom.

Amire nincs szükséged hozzá:

  • idegen nyelv ismeret (azért örülünk, ha van),
  • felsőfokú végzettség (nem kizáró ok 🙂 ),
  • tapasztalat (de örülünk neki).

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • színvonalas környezet,
  • autóval és tömegközlekedéssel egyaránt jól megközelíthető (18. kerület) munkahely,
  • ingyenes parkolás,
  • céges telefon,
  • mindenre megtanítunk, ahhoz, hogy sikeres légy,
  • alapfizetés a betanulás alatt is (nem várjuk el, hogy egy új szakmában az első hónapban bevételed legyen, vagy hogy hónapokig ingyen dolgozz),
  • bejelentett és biztos munkaháttér,
  • szakmai előre jutási lehetőség,
  • fiatalos és lendületes légkör,
  • minden nap ingyen kávé és ásványvíz.

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a fent leírtak alapján, várjuk önéletrajzodat az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre, 18-ÉRTÉKESÍTŐ tárgy megnevezéssel.

Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 08:00 – 14:00
Kedd 08:00 – 14:00
Szerda 08:00 – 14:00
Csütörtök 08:00 – 14:00
Péntek 08:00 – 14:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak