• 1113 Budapest, Hamzsabégi út 60.
  • Telefon: (70) 332-2400
  • E-mail:ujbudaiallasok@gmail.com

Épületgépész tervező mérnök 376 views

CAD-Controll Plan Kft. Épületgépészeti Tervezőiroda

Stabil alapokkal rendelkező és folyamatosan fejlődő csapatunkhoz keresünk

Épületgépész tervező mérnök munkatársunkat bővülés miatt.

Épületgépészeti végzettséged, tapasztalatod van?

Jártas vagy a tervezésben?

AutoCad rajzoló vagy?

Jövővel rendelkező cégnél képzeled el hosszútávon a karrier utadat?

Fontos számodra az emberi, szakmai, anyagi elismerés?

Szakmai fejlődés, továbbképzés lényeges számodra?

Együttműködő, lendületes csapatot keresel?

Ha most végeztél, és ebben szakmában képzeled el a jövődet, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Az új munkatárs feladatai:

Épületgépészeti rendszerek tervezése, minden szakágban (víz, csatorna, szellőzés, fűtés)

Helyszíni felmérés és egyeztetés a megrendelőkkel

Építészekkel való egyeztetés az eredményes projektek végett

Tervezés első fázisától kezdve a megvalósításig végig vinni a projekteket

Projektvezető szakmai iránymutatásával minőségi munka megvalósítása

Projektek hossza átlagosan 1-3 hónap

Projekt volumene: stadion, társasház, kórház, szálloda, ipar

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

Épületgépészet témában felsőfokú végzettség, vagy abszolvált oktatási státusz

Szakmai ismereteid vannak, de pályakezdő vagy, nem gond, a munkához való hozzáállásod kiemelkedő legyen

Van már tapasztalatod, várunk lelkes és aktív csapatunkba

mérnöki látásmód

Kreatív gondolkodás, hogy a legjobb megoldás szülessen

Nyitottság az új ötletek felé

AUTO CAD és WinWatt program alkalmazás szintű ismerete

Elengedhetetlen a pontosság és precizitás

Megbízhatóság

Elhivatottságoddal emeld a munkád minőségét

Lojalitásoddal és dolgozni akarásoddal biztosítod hosszútávra munkahelyedet

Felelősség teljes gondolkodás és munkavégzés

Amennyiben a Revit programot is ismered előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Elsődlegesen iroda, amely Budapest, IV. kerületében található (parkolás közterületen, ingyenes), illetve jó tömegközeledési megközelítés.

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség egy stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezetben

Cégünk fix megbízásai és folyamatosan bővülő ügyfélköre végett szilárd alapokon nyugvó és prespektivával rendelkező jövőképpel rendelkezik

Egymást segítő, csapatmunkában dolgozó, jó kedvű munkatársak

Közösség építő programok

Minőségi csapat, akik egy irányba eveznek

Kimagasló szakmai és emberi Vezetés

Sokrétű tervezői tapasztalat megszerzése

Tanulási idő támogatása

Szakmai tréningek, konferenciák

Alapfizetés, éves szinten prémium, túlóra elszámolás

Prémium utak, partner találkozók

Izgalmas és komplex projektek (társasházak, kórházak, sportlétesítmények, gyárak stb.)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat „ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com címre, fizetési igény megjelöléssel.

Csak belépés után tud jelentkezni az állásra

Az Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda 2012. januárjában kezdte meg működését. Fő tevékenysége a munkaerő-közvetítés, amely mellett – az álláshoz jutás esélyének növelése érdekében – tanácsadással, tanfolyamok és képzések szervezésével is foglalkozik. Az Állásközvetítő Iroda Újbuda Önkormányzatának nonprofit vállalkozásaként, az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. profilbővítésével jött létre. Ennek megfelelően közvetítői munkáját térítésmentesen végzi, célja, hogy minél több kerületi lakos, köztük Ön is, megtalálja stabil egzisztenciáját biztosító munkahelyét. Az Állásközvetítő Iroda az Újbuda Prizma Közhasznú Nonprofit Kft. foglalkozás szervezésben szerzett, több mint egy évtizedes tapasztalatát kívánja felhasználni.

Munkatársaink

Csiszár Zsuzsanna, mb. irodavezető

Auer Noémi, ügyintéző

Ilcsik Dávid, ügyintéző

Lépjen velünk kapcsolatba

Térkép

Újbuda Prizma Állásközvetítő Iroda

1113 Budapest,
Hamzsabégi út 60.

+36 (70) 332-2400

ujbudaiallasok@gmail.com

Nyitvatartás:

Hétfő 08:00 – 14:00
Kedd 08:00 – 14:00
Szerda 08:00 – 14:00
Csütörtök 08:00 – 14:00
Péntek 08:00 – 14:00
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva
Gyengénlátó olvasóinknak